Ražošanas inženieris

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • sagatavot nepieciešamos veidņu ražošanas rasējumus un materiālu specifikācijas GRC fasāžu paneļiem
  • attīstīt efektīvākus veidņu skaita optimizēšanas paņēmienus
  • nodrošināt atbilstošu tehniskā rasējuma noformējumu un apkopojumu, dokumentu arhivēšanu pēc projekta noslēguma

PRASĪBAS:

  • profesionālā/augstākā tehniskā izglītība
  • darba pieredze rasēšanas tehniķa amatā vēlams fasāžu industrijā
  • labas datora prasmes (MS Office, AutoCad, Tekla)
  • spēja izprast praktisko veidņa ražošanas specifiku, un atbilstoši noformēt rasējumus
  • spēja orientēties tehniskajā dokumentācijā
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos, ar analītisku domāšanu un sistemātisku pieeju procesu pilnveidošanā
  • labas latviešu valodas zināšanas runā un rakstos, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • labas saskarsmes prasmes, spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli
  • spēja ievērot informācijas konfidencialitāti, emocionāls briedums

PIEDĀVĀJAM:

  • pamata darba vietu Jelgavā ar iespēju strādāt Rīgā
  • pilnas slodzes darba laiku
  • atalgojumu EUR 1000-1400 pirms nodokļu nomaksas mēnesī un sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt lapu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor