Plātņu ražošanas iekārtu operators/-e

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • Veikt betona apšuvuma plātņu izgatavošanu
  • Dažādas pozīcijas: veidņu mazgāšana, metāla rāmju un stiprinājumu ievietošana, betona masas jaukšana, ieklāšana panelī, paneļu pēcapstrādes darbi, palešu izgatavošana, pakošanas darbi
  • Veikt citus darbus saskaņā ar ražošanas vadītāja norādījumiem

PRASĪBAS:

  • Iespēja strādāt dažādos darba laikos atkarībā no brigādes (4:00-13:00, 4:30-13:30, 8:00-17:00, 11:00-20:00)
  • Motivācija strādāt un vēlme mācīties
  • Spēja precīzi izpildīt uzdotos darba uzdevumus
  • Augsta atbildības sajūta, centīgums
  • Prasme lasīt rasējumus tiks uzskatīta par priekšrocību

 MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu sākot ar EUR 5,00 bruto / stundā (EUR 800-1400 bruto mēnesī)
  • Sociālās garantijas
  • Pilnas slodzes darba laiku
  • Nepieciešamo apmācību darba vietā, nav vajadzīga iepriekšēja pieredze
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Iespēju attīstīties un izaugsmes iespējas

ADRESE:

  • Langervaldes iela 2, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku nov. (6 km no Jelgavas centra)

Lūgums pieteikties, spiežot pogu "Pieteikties šai vakancei" vai sūtot savu darba pieredzi uz personnel@skontocc.com.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt lapu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor