Ražošanas strādnieks/-ce

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • Veidņu un paneļu mazgāšana un tīrīšana
  • Metāla rāmju un stiprinājumu ievietošana
  • Betona masas jaukšana, ieklāšana panelī
  • Paneļu pēcapstrādes darbi - skrūvēšana, slīpēšana, kalšana
  • Palešu izgatavošana un pakošanas darbi
  • Citi darbi saskaņā ar ražošanas vadītāja norādījumiem

PRASĪBAS:

  • Iespēja strādāt dažādos darba laikos atkarībā no brigādes (3:00-12:00, 8:00-17:00, 9:30-18:30)
  • Motivācija strādāt un vēlme mācīties
  • Spēja precīzi izpildīt uzdotos darba uzdevumus
  • Augsta atbildības sajūta, centīgums
  • Prasme lasīt rasējumus tiks uzskatīta par priekšrocību

 MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu uz projekta laiku līdz 30.04.2021. ar iespēju darba līgumu pagarināt
  • Atalgojumu EUR 800-1500 bruto mēnesī (atkarībā no pozīcijas)
  • Sociālās garantijas
  • Pilnas slodzes darba laiku
  • Nepieciešamo apmācību darba vietā, nav vajadzīga iepriekšēja pieredze

ADRESE:

  • Langervaldes iela 2, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku nov. (6 km no Jelgavas centra). Lūdzu, izvērtēt iespēju nokļūt uz darba vietu, transportu nenodrošinām.

Lūgums pieteikties, spiežot pogu "Pieteikties šai vakancei" vai sūtot savu darba pieredzi uz darbs@skontocc.com.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt lapu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor