Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • Izgatavot veidņus no plastmasas, koka un metāla
  • Montēt, uzstādīt vienkāršas koka konstrukcijas
  • Veikt citus darbus saskaņā ar ražošanas vadītāja norādījumiem

PRASĪBAS:

  • Prasme lasīt rasējumus
  • Darba pieredze līdzīgā amatā
  • Spēja precīzi izpildīt uzdotos darba uzdevumus
  • Motivācija strādāt
  • Augsta atbildības sajūta, centīgums

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Pilnas slodzes darba laiku
  • Sociālās garantijas
  • Konkurētspējīgu un vienmēr laikā izmaksātu atalgojumu, sākot ar EUR 900 bruto atkarībā no darbinieka kvalifikācijas
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Visu darba veikšanai nepieciešamo inventāru
  • Darba vietu Langervaldes ielā 2, Raubēnos, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā (6km no Jelgavas centra)

Lūgums pieteikties, spiežot pogu "Pieteikties šai vakancei" vai sūtot savu darba pieredzi uz personnel@skontocc.com.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt atrašanās vietu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor