Betona ražotnes tehnologs

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • ražošanas efektivitātes, darba apjoma, izstrādājumu un ražošanas procesa tehnoloģisko aspektu un lietojamo materiālu izpēte, veicot materiālu un darba aprēķinus, konsultāciju sniegšana
  • veikt darba izpildes un gatavās produkcijas kontroli atbilstoši tehnoloģisko instrukciju prasībām, neatbilstību konstatēšanas gadījumā sagatavot priekšlikumus to novēršanai
  • nodrošināt darbam nepieciešamo visu tehnoloģisko instrukciju izstrādi, veikt savlaicīgas izmaiņas tehnoloģiskajās instrukcijās, mainoties ražošanas un darba paņēmieniem
  • iepazīstināt un sekot līdzi ražošanas darbinieku precīzai tehnoloģisko instrukciju izpildei, lai nodrošinātu atbilstošas gatavās produkcijas izgatavošanu saskaņā ar darba uzdevumu
  • ražošanas dokumentācijas izstrādāšana: ražošanas tehnoloģijas, materiālu patēriņa, darba laika normu izstrādāšana, izmaksu un cenas aprēķini

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība, vēlams ķīmijas, būvniecības vai materiālzinātnes jomā
  • vēlama ne mazāk kā 2 gadu praktiskā darba pieredze atbilstoša profila darbā
  • labas datora prasmes (MS Office, rasējumu lasīšanas programmas)
  • latviešu un angļu valodas lietošanas prasmes runā un rakstos
  • prasme orientēties ražošanas darbu tehnoloģiskos procesos
  • prasme orientēties  betona pamatīpašībās
  • spēja izstrādāt priekšlikumus, kas vērsti uz efektīvāku, lietderīgāku resursu izmantošanu
  • spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, ievērot informācijas konfidencialitāti
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība, kas vērsta uz sadarbību, ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • konkurētspējīgu atalgojumu EUR 1500-2000 un sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • profesionālu kolēģu komandu
  • darba uzsākšanas laiks no 10.08.2020.

ADRESE:

  • Langervaldes iela 2, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku nov. (6 km no Jelgavas centra)

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt atrašanās vietu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor