Projektu vadītājs/-a

Scroll to content

Galvenie amata pienākumi:

  • būvniecības projektu - jauna stikla šķiedru pastiprinātā/ stiegrotā betona izstrādājumu izgatavošana un tās realizācijas plānošana un realizācija ārvalstīs un Latvijā, balstoties uz projekta dokumentāciju, būvobjekta realizācijas līguma nosacījumiem un savu profesionālo pieredzi
  • darbu plānošana, organizēšana un vadīšana atbilstoši projekta budžetam un termiņiem
  • sadarbības organizēšana ar ražošanas nodaļu
  • sekošana projektu tehniskajai izpildei, ražošanai un transportēšanai
  • komunikācija ar pasūtītājiem, piegādātājiem un sadarbības partneriem

Prasības:

  • augstākā izglītība būvniecībā vai uzņēmējdarbībā
  • pozitīva iepriekšēja darba pieredze projekta vadītāja vai līdzvērtīgā amatā vidēja un liela apjoma projektos Latvijā vai ārvalstīs
  • labas datora prasmes (MS Office)
  • spēja orientēties tehniskajā dokumentācijā, precizitāte
  • labas latviešu prasmes runā un rakstos, obligātas - teicamas praktiskās angļu valodas lietošanas prasmes runā un rakstos
  • iespēja darba izpildījumam īslaicīgos komandējumos un darba braucienos ārvalstīs
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos, ar analītisku domāšanu un sistemātisku pieeju procesu pilnveidošanā
  • spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, ievērot informācijas konfidencialitāti

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu EUR 2400-3000 bruto un sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • darba vietu Langervaldes ielā 2, Raubēnos, Cenu pag., Ozolnieku novadā (6km no Jelgavas centra)

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt atrašanās vietu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor