Iepirkumu speciālists

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • materiālu piegādātāju meklēšana un atlase, cenu aptauju organizēšana, līgumu ar piegādātājiem sagatavošana, slēgšana, līgumsaistību izpildes kontrole, efektīva sagādes un iepirkumu procesa nodrošināšana
  • pieņemt ražošanas izejmateriālus un palīgmateriālus, pārbaudot to skaitu vai apjomu ar preču pavadzīmēs norādīto
  • veikt ražošanai izmantoto materiālu ikdienas uzskaiti, noliktavas atlikumu, atzīmējot attiecīgajā uzskaites sistēmā
  • komunikācija un sadarbība ar ar pasūtītāju, iesaistītajiem apakšuzņēmējiem, iesaistītajām iestādēm un institūcijām  par iepirkuma procedūras dokumentācijas  jautājumiem

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība
  • spēja strādāt patstāvīgi un sagatavot nepieciešamo dokumentāciju, atbildības sajūta un precizitāte dokumentu sagatavošanā
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office)
  • labas latviešu, angļu un krievu valodu zināšanas runā un rakstos
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos, ar analītisku domāšanu un sistemātisku pieeju procesu pilnveidošanā
  • spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, ievērot informācijas konfidencialitāti

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • atalgojumu EUR 1200-1400 bruto atkarībā no darbinieka kvalifikācijas
  • sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • darba vietu Langervaldes ielā 2, Raubēnos, Cenu pag., Ozolnieku novadā (6km no Jelgavas centra)
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt atrašanās vietu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor