Ražošanas maiņas vadītājs/-a

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • visaptveroši plānot, organizēt un vadīt ražošanas maiņas darbinieku darbu, nodrošinot ražošanas plāna izpildi atbilstošā kvalitātē un pasūtījumu izpildes termiņos
  • ikdienas darba uzdevumu sagatavošana atbilstoši produkcijas pieprasījumam, darbaspēka pieejamībai un profesionālajai atbilstībai, ražošanas iekārtu tehniskajam raksturojumam un pieejamībai, nodrošinot ražošanas plāna izpildi
  • nodrošināt efektīvu ražošanas iekārtu, resursu un darbaspēka izmantošanu visos ražošanas posmos un ražošanas procesos
  • darba disciplīnas un darba kārtības ievērošanas nodrošināšana pakļautībā esošajiem darbiniekiem
  • kvalitātes sistēmu aprakstu un procedūru ievērošanas nodrošināšana
  • nepieciešamo ražošanas izpildes atskaišu sagatavošana
  • efektivitātes paaugstināšanas un racionalizācijas priekšlikumu sagatavošana un iesniegšana uzņēmuma vadībai

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība
  • iespēja strādāt maiņu darbu (3:00-12:00, 8:00-17:00, 10:00-19:00)
  • pieredze ražošanas darbu organizācijas procesos, to plānošanā un organizēšanā
  • labas latviešu valodas prasmes, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • prasme strādāt ar datoru (MS Office), rasējumu lasīšanas programmām
  • prasme vadīt un organizēt padotos, labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos, ar analītisku domāšanu un sistemātisku pieeju procesu pilnveidošanā

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • darba vietu Langervaldes ielā 2, Raubēnos, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā (6km no Jelgavas centra)
  • visas sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • konkurētspējīgu atalgojumu 1400-1900 bruto atkarībā no darbinieka kvalifikācijas

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt atrašanās vietu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor