Produkcijas kvalitātes kontrolieris/-e

Scroll to content

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • veikt gatavās produkcijas kvalitātes kontroli atbilstoši uzņēmumā izstrādātās kvalitātes sistēmas standartiem, tehnisko noteikumu un pasūtītāja prasībām
  • kontrolēt tehnoloģisko operāciju izpildi un izstrādājumu atbilstību ražošanas laikā un gala izstrādājumiem
  • veikt nepieciešamās produkta kvalitātes pārbaudes, reģistrēt novirzes, pārbaudīt parametru atbilstību tehnoloģiskajai un citai dokumentācijai
  • sagatavot nepieciešamo ar darba izpildi saistošo dokumentāciju
  • analizēt neatbilstību cēloņus, sagatavot ieteikumus neatbilstību novēršanai

PRASĪBAS:

  • vēlama augstākā izglītība inženierzinātnēs, izstrādājumu tehnoloģijās vai kvalitātes vadībā
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze ražošanas uzņēmumā produkcijas kvalitātes kontroles amatā
  • iemaņas darbā ar mērinstrumentiem, prasme lasīt rasējumus un tehnisko dokumentāciju
  • labas latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski
  • labas datora prasmes (MS Office)
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos, ar analītisku domāšanu un sistemātisku pieeju procesu pilnveidošanā
  • spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, ievērot informācijas konfidencialitāti

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • darba vietu Langervaldes ielā 2, Raubēnos, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā (6km no Jelgavas centra)
  • pilnas slodzes darba laiku (darbs maiņās)
  • sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laikas
  • konkurētspējīgu atalgojumu EUR 1000-1200 bruto

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viena nedēļa

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

Jelgava

Langervaldes iela 2, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
LV-3002 Raubēni Norādījumi personnel@skontocc.com +371 26 63 72 11 Skatīt atrašanās vietu

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor